T-PVCT-PVC

T-PVC'ye Hoşgeldiniz

2006 yılında kurulan T-PVC olarak kullandığımız ileri teknoloji ve özel malzemelerimiz kalitemizi arttırırken uygun fiyat politikamız firmamızı sektörün lider firması haline getirmiştir. Profesyonel yaklaşımı ve kurumsal firma yapısı ile T-PVC ekibi müşteri destek departmanı sayesinde her türlü istek ve şikâyetlere cevap vererek bu alanda ülkemizde mevcut olmayan satış sonrası destek zihniyetiyle farklılık yaratmıştır.

Silikon bileklik pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan mikrop barındırmaz ve anti bakteriyeldir, bu nedenle birçok kez kullanılabilir.

Kullandığımız ileri teknoloji ve özel malzemelerimiz kalitemizi arttırırken uygun fiyat politikamız firmamızı sektörün lider firması haline getirmiştir.

Kullanım Alanları

Çok amaçlı kullanıma uygun silikon bilekliklerin kullanım alanları oldukça fazladır:

  • Güvenlik amacıyla (otellerde, fuarlarda, konser ve partilerde)
  • Aksesuar olarak (spor kulüpleri ya da sosyal paylaşım amacıyla),
  • Sağlık uyarılarında
  • Çocuk güvenliği için (isim ve telefon bilgisi yazılır),
  • RFID çipleriyle (nakit yükleme veya sınırlı giriş sağlamak amacıyla çeşitli spor kulüpleri ve havuzlarda, anahtarsız otel odası ve dolap girişi, müşteri sadakati ve VIP programları, erişim kontrolü)
Müşteri Memnuniyeti 100%
Uygun Fiyat 100%
Hızlı Teslimat 100%

FİKİR

TASARIM

ÜRETİM

TESLİMAT

T-PVC Tasarımları İle Kalıcı Olun!

3D ve 2D anahtarlıklarla ve 2D bardak altlıkları ile markanızın akılda kalmasını sağlayın. T-PVC kalitesi  ile kurumsallığınıza katkı sağlayacak olan bu ürünler firmanıza özel tasarlanarak sizlere sunulacaktır.

Sevimli soft anahtarlık çeşitleri T-Pvc’de.

Her yudumda size özel tasarımlar, bardağınızın altında.

PVC BİLEKLİK Mİ YAPTIRMAK İSTİYORSUNUZ? HEMEN BİZE ULAŞIN